مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل دهکده با حضور اعضای هیئت مدیره دهکده، امیر عمادالدینی مدیر عامل سابق و غلامرضا پائین محلی مدیرعامل جدید، مدیران عامل شرکت ها، معاونین، مدیران و کارکنان ستادی دهکده در سالن آمفی تئاتر به ریاست محمد رضا اسماعیلی راد رئیس هیئت مدیره دهکده و معاون بازرگانی و سرمایه گذاری در تاریخ ۲۶/۰۳/۱۴۰۳ برگزار گردید. در این مراسم اسماعیلی راد با استناد به روایت معروف ” من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق ” از زحمات امیر عمادالدینی مدیر عامل سابق تقدیر و تشکر نمود و گفت: کسی که شکر گذار مخلوق نباشد شکرگذار خالق نیز نیست و در ادامه از مدیران سابق همچون علیرضا طاهریان، جواد پائین محلی، سید حسن حسینی و مدیر ارزشی مرحوم رمضان پائین محلی به نیکی یاد نمودند و برای مدیر عامل جدید، موفقیت و پیشرفت در راهبرد اهداف شرکت را از خداوند متعال خواستار شدند.ایشان ضمن اشاره به مجمع که بالاترین رکن هر شرکت است به جایگاه مدیرعامل بالاترین مقام اجرایی پرداخت و از ایفای نقش اعضای هیئت مدیره در جلسات طبق شرح وظایف سازمانی سخن به میان آورد.وی ادامه داد که همه می بایست به وظایف پایبند باشند و عدم دخالت در امور مدیران و نظارت بر آنها موجبات پیشرفت را میسر می سازد. ایشان مقدار سهام سهامداران را ۳۰۴ میلیارد تومان اعلام نمود و سود خالص در بودجه تجمیعی شرکت ها را ۶۴ میلیارد تومان معادل ۲۰% در سال ۱۴۰۳ دانست.

سپس امیر عمادالدینی مدیر عامل قبل دهکده اقتصادی بین المللی امید جلین که سابقه ۸ سال مدیریت را در کارنامه خود دارد با این مطلب سخنان خود را آغاز نمود: خداوندا مرا در هر کار با نیکو و صداقت وارد کن و نیکو خارج کن. ایشان دلیل حضور در این مراسم را طلب حلالیت عنوان کرد و با ترسیم نقشه هدف از قبل، رشد مجموعه و شرکت ها را مرهون تصمیمات درست دانست و ابراز داشت در این مدت از همه افراد چیزی جز همراهی و همدلی ندیدم، خودم را متعلق به امید جلین دانسته و شرکت را از خودم. وی سخنان خود را با این بیت به پایان رسانید: ” اوقات خوش آن بود که با دوست به سر رفت باقی همه بی حاصلی و بی خبری بود ”

دهکده اقتصادی بین المللی امید جلین

در ادامه آقای غلامرضا پائین محلی مدیر عامل، ضمن عرض خوش آمدگویی به مدعوین، مدیر عامل سابق آقای عمادالدینی و تبریک اعیاد قربان و غدیر همچنین از همکارانی که دچار مصیبت شده بودند، دلجویی نمود. ایشان اظهار داشتند: در این مسیر زحمت ها کشیده شد و مدیریت خوبی انجام پذیرفت و شرکت به جهتی بهتر از گذشته در حرکت است. ایشان از زحمات و خدمات ارزشمند مدیر قبلی سپاسگزاری نموده و ابراز داشتند: خیلی ها در بحران استوار و باقی نمی مانند و آن مسئولیت را ترک می کنند، ولی ایشان طی ۸ سال با جدیت ایستاد و پای کار بود و برای ایشان آرزوی توفیق روز افزون مسئلت نمود.وی پیشرفت شرکت، برنامه هدف و استراتژی صحیح را مرهون اجرای درست و ایستادگی خواند و از همگی خواست تا برای حفظ بقاء و دستیابی به اهداف بزرگتر به یک استراتژی هوشمندانه برسند، همانطوری که تا کنون برنامه هایی داده شده و خروجی اش بحمد الله مثبت بوده است.

در پایان به پاس همراهی و تلاش های صادقانه امیر عمادالدینی مدیر عامل سابق، تجلیل به عمل آمد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *