رئیس اتاق بازرگانی استان قم از آمادگی ضلع شرقی نمایشگاه دائمی جهت بهره برداری خبر داد و گفت: این مجموعه با مساحت بیش از ۴۵ هکتار یکی از مهم ترین ظرفیت های اقتصادی استان قم است.

ابوالفضل خاکی در حاشیه بازدید استاندارقم از ساختمان نمایشگاه بین المللی قم، در نشست خبری با اصحاب رسانه از آمادگی ضلع شرقی نمایشگاه دائمی خبر داد و گفت: این مجموعه با مساحت بیش از ۴۵ هکتار یکی از مهم ترین ظرفیت های اقتصادی استان قم است.
وی با اشاره به تشکیل حداقل ۳ نمایشگاه تا پایان سال، تصریح کرد: باتوجه به حمایت های استانداری و شهرداری استان امید می رود هرچه زودتر برگزاری نمایشگاه ها صورت پذیرد.
رئیس اتاق بازرگانی موانع افتتاح این نمایشگاه را یادآور شد و عنوان کرد: مانع اصلی برگزاری نمایشگاه، راه دسترسی به مجموعه است که با حمایت مجموعه استانداری و وزارت راه ۴۰ درصد از آماده سازی جاده انجام شده است.
خاکی با اشاره به ضرورت ساخت پارکینگ مجموعه خاطر نشان کرد: مجموعه نمایشگاه در حال حاضر از آمادگی کامل برای افتتاحیه برخوردار است اما بازگشایی مجموعه منوط به ساخت پارکینگ است که مساعدت مجموعه شهرسازی در راستای اعطای مجوز های لازم را می طلبد.
رئیس اتاق بازرگانی قم، اظهار کرد: با توجه به موقعیت نمایشگاه مسیر دسترسی به مجموعه یک راه دائمی است که امید می رود با همکاری سایر دستگاه های دولتی، رفت و آمد مردم به این مجموعه تسهیل شود.
خاکی با اشاره به سرمایه گذاری های صورت گرفته در بخش گردشگری نمایشگاه دائمی، متذکر شد: در این راستا هیئتی متشکل از ۵۰ تشکل مهم اقتصادی تشکیل شده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *