رهنورد ایرانیان شاهوار

معرفی شرکت

شرکت بازرگانی رهنورد ایرانیان شاهوار در مهر ماه سال۹۲ تحت عنوان نمایندگی ایرانخودرو خریداری و در اداره ثبت شرکتها به شماره ثبت ۱۰۴۵۴ و شناسه ملی ۱۰۷۰۰۱۹۲۵۰۷ به ثبت رسیده است . مرکز اصلی شرکت واقع در گرگان بلوار جرجان جنب سجادیه با کد پستی ۴۹۱۴۸۵۳۸۹۸ می باشد. در حال حاضر طی آخرین آگهی تغییرات و به استناد صورتجلسه هیئت مدیره در تاریخ ۹۸/۰۸/۱۹ آقای مهدی عبدالهی به سمت رئیس هیئت مدیره ، آقای عباس بالاجلینی به سمت نائب رئیس هیئت مدیره ،و آقای صادقعلی تازیکی بالا جلینی به سمت عضو هیئت مدیره و مدیر عامل و آقای رمضان پایین محلی به سمت عضو علی البدل هیئت مدیره انتخاب گردیدند. از جمله افتخارات و گواهی نامه و لوح تقدیر های شرکت به موارد ذیل می توان اشاره نمود.

دریافت گواهینامه های iso 2008- 2012 -2014

دریافت گواهینامه آراستگی از شرکت ایساکو در سال ۹۵

شرکت بازرگانی رهنورد ایرانیان شاهوار از سال ۹۵ وابسته به دهکده اقتصادی بین المللی امیدجلین می باشد .

گستره فعالیت شرکت

ایجاد و بهره برداری از تعمیرگاههای مرکزی ، صدور کارت معاینه فنی ، فروشگاههای قطعات یدکی ، نمایندگی های فروش محصولات ایرانخودرو ، فعالیتهای پشتیبانی و بازرگانی می باشد .

در حال حاضر این شرکت با به کار گیری نیروی انسانی جوان ، با تجربه وکارامد با رویکرد ارائه خدمات خودرویی رقابت پذیر به مشتریان محصولات سواری گروه صنعتی ایرانخودرو و تمرکز بر فعالیتها و ماموریت های مرتبط با حوزه فروش و خدمات پس از فروش شرکت ایرانخودرو در سطح کشور به عنوان شرکت تخصصی خودرویی و منطبق با استراتژی گروه صنعتی ایرانخودرو فعالیت می نماید.

هم اکنون شرکت با عنوان نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش مجاز ایرانخودرو با کد ۳۲۲۱ ومرکز مکانیزه معاینه فنی خودروهای سبک با کد ۳۳۰۲ و همچنین کلیه خدمات به خودروهای دارای گارانتی و وارانتی و کارت طلائی مشغول به فعالیت می باشد.

برنامه های آتی

  • ارائه خدمات بهتر به مشتریان با گرفتن مجوز پایلوت خودروهای جدید ایرانخودرو
  • ایجاد فضای مناسب برای معاینه فنی خودروهای دوگانه سوز
  • گسترش فروش و بازاریابی خودرو

اطلاعات تماس

آدرس: گلستان، گرگان، بلوار جرجان، ابتدای سجادیه، روبروی شهرک امام، شرکت بازرگانی رهنورد ایرانیان شاهوار
کدپستی: ۴۹۱۴۸۵۳۸۹۸
تلفن: ۳۲۱۲۳۷۹۶ – ۰۱۷
فکس: ۳۲۱۲۳۷۹۷ – ۰۱۷
مدیرعامل: صادقعلی تازیکی
همراه: ۰۹۱۲۴۸۸۷۸۱۳
مرکز معاینه فنی: ۳۲۱۵۲۲۴۸-۰۱۷
سایت الکترونیکی: www.r-iranian.com
ایمیل: info@r-iranian.ir
کانال تلگرام: rahnavard3221@
اینستاگرام: rahnavard3221@