مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت تکاد امید جلین با حضور اعضای هیئت‌مدیره و مدیرعامل دهکده اقتصادی بین‌المللی‌امید جلین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دهکده اقتصادی بین‌المللی‌امید جلین، در ابتدای این مراسم آقای نادعلی فرشیدنیا مدیرعامل اسبق شرکت تکاد ضمن خوش‌آمد گویی به حاضرین جلسه، خلاصه‌ای از فعالیت‌های صورت گرفته در زمان مدیریتش را قرائت نمود و از مجموعه مدیریت و همکاران تقدیر و تشکر نمودند.

در ادامه آقای امیر عمادالدین مدیرعامل شرکت دهکده اقتصادی بین‌المللی‌امید جلین ضمن تقدیر و تشکر از زحمات آقای فرشیدنیا در دوران تصدی مدیریتش عنوان نمود:

به حمدالله در سال‌های اخیر با پشتکاری که از مجموعه تکاد دیده شد شاهد رشد و شکوفایی شرکت بوده و ابراز امیدواری کرد، با اجرائی شدن قراردادهای فی‌مابین شرکت و مشتریان دولتی و بخش خصوصی و با التزام به رعایت آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌ها شاهد تحقق کامل اهداف سال ۹۶ باشیم.

وی همچنین برای مدیرعامل جدید شرکت، آقای یحیی پایین محلی آرزوی موفقیت نمود.

در ادامه هریک از اعضای هیئت‌مدیره دهکده ضمن تقدیر و تشکر از زحمات آقای فرشیدنیا موارد و مطالب راهبردی موردنیاز برای رشد و حیات شرکت را برشمردند و برای مدیرعامل جدید آرزوی توفیق و سربلندی نمودند.

در ادامه آقای یحیی پایین محلی مدیرعامل جدید شرکت تکاد ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین جلسه از اقدامات صورت گرفته توسط مدیرعامل و هیئت‌مدیره سابق شرکت تشکر نمودند و در خصوص برنامه‌های آتی خود در راستای برنامه‌ریزی جهت کاهش هزینه‌ها و افزایش درآمدها و تقویت سود عملیاتی شرکت مطالبی را بیان نمودند.

در خاتمه آقای غلامرضا پایین محلی ریاست محترم هیئت‌مدیره شرکت دهکده و مدیر ناحیه ۶ موسسه اعتباری کاسپین ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مدیرعامل سابق شرکت تکاد و آرزوی توفیق و سربلندی برای مدیرعامل جدید عنوان نمودند:

مجموعه شرکت‌های وابسته دهکده همواره می‌بایست در حال تلاش جهت بهره‌وری هرچه بیشتر بوده و در راه تقویت سود عملیاتی شرکت و منتفع نمودن سهامداران از هیچ‌گونه حرکتی بازنایستد، ایشان عنوان نمودند خداوند را شاکریم که باوجود رقبای متعدد، در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری سال اقتصاد مقاومتی – تولید و اشتغال نامیده شده است توانستیم با حرکت و فعالیت، در مسیر رشد و توسعه گام برداشته و ابراز امیدواری کرد با حضور مدیرعامل جدید این حرکت با شیب تندتری صورت پذیرد.

در پایان با قرائت حکم سازمانی آقای یحیی پایین محلی و اهدای لوح تقدیر و هدیه به آقای فرشیدنیا جلسه خاتمه یافت.