به گزارش خودرونویس، شركت سيبا موتور جهت افزايش سطح رضايت مشتريان خود به فروش تایر برای انواع خودروهای تجاری با برند کنتیننتال و مشخصه سايز315/80 R 22.5  اقدام کرده است.
دارندگان انواع خودروهای تجاری می توانند از این طرح استفاده کنند و الزامی در دارا بودن یکی از خودروهای تجاری این شرکت وجود ندارد. مشتریان برای بهره بردن از این طرح ابتدا باید به همراه مدارك كارت هوشمند و برگ سبز مالكيت ناوگان و بر اساس سريال پلاك خودرو خود به اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان مراجعه کنند. سپس جهت اخذ حواله منقوش به مهر برجسته از اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان به این سازمان مراجعه و در آخر مالك خودرو به همراه حواله صادر شده، كارت هوشمند، كارت خودرو، كارت ملي و پروانه فعاليت به نمايندگي های مجاز منتخب شركت سيبا موتور که متعاقبا اعلام می شود، ظرف مدت سه روز كاري مراجعه کنند.
*گفتنی است در این طرح یک حلقه تایر با قیمت 31.748.311 ريال و احتساب ارزش افزوده به فروش می رسد. همچنین مشتریان می توانند جهت كسب هر گونه اطلاعات بيشتر با شماره 48027-021 واحد ارتباط با مشتريان یا امداد گروه بهمن تماس حاصل کنند.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *