گنبدکاووس – ایرنا – مرحله نهایی مسابقات لیگ دسته اول فوتبال بانوان کشور در گروه الف به میزبانی گنبدکاووس و با برگزاری ۲ بازی در استادیوم پنج هزار نفری این شهر آغاز شد.

به گزارش ایرنا، رقابت بین ۲ تیم‌ صبا مهر تبریز و ملی پوشان شهرکرد ساعت ۱۷ روز سه شنبه آغاز شد و با پیروزی چهار بر صفر ملی پوشان شهرکرد پایان یافت و در بازی دوم که از ساعت ۲۰ و بین ۲ تیم امید جلین گلستان و سایپای مشهد آغاز شد، دو تیم به تساوی سه بر سه دست یافتند.

این رقابت‌ها با شرکت چهار تیم “امید جلین گلستان، ملی‌پوشان شهرکرد، سایپای مشهد و صبا مهر تبریز” تا ۳۱ اردیبهشت در استادیوم آزادی گنبدکاووس ادامه دارد.

امروز  نیز ۲ دیدار برگزار می‌شود که در بازی نخست ۲ تیم صبامهر تبریز و سایپای مشهد و در بازی دوم تیم‌ های ملی پوشان شهرکرد و امید جلین گلستان به مصاف هم می‌روند.

چهار تیم حاضر در این گروه از رقابت‌ها پس از یک روز استراحت بازی سوم خود را روز جمعه ۳۱ اردیبهشت برگزار می کنند که ابتدا تیم‌های سایپای مشهد و ملی پوشان شهرکرد با هم دیدار می‌کنند و در ادامه نیز ۲ تیم امید جلین گلستان و صبا مهر تبریز به مصاف هم خواهند رفت.

مرحله مقدماتی مسابقات لیگ دسته یک فوتبال بانوان کشور یک ماه پیش در چهار گروه به میزبانی شهرهای مختلف برگزار شد که از هر گروه ۲ تیم به مرحله نهایی صعود کردند.

اکنون مرحله نهایی مسابقات لیگ یک فوتبال بانوان کشور در ۲ گروه در حال برگزاری است که از هر گروه یک تیم که بهترین نتایج را بدست آورد به لیگ برتر فوتبال بانوان کشور صعود خواهد کرد.

روابط عمومی شرکت دهکده اقتصادی بین المللی امید جلین

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *