محمد رضا پورابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، با بیان اینکه ظرفیت بورس کالا برای مولدسازی دارایی‌های دولت بسیار قابل توجه است، اظهار کرد: به طور کلی ظرفیت‌سازی مناسبی برای مولدسازی دارایی‌های دولت در کشور ایجاد شده که با نگاه ویژه دولت و مجلس در حال پیشروی است.

وی با اشاره به اینکه مجلس از حوزه مهندسی‌سازی باید بتواند اتفاقات مثبتی را در برنامه هفتم توسعه و بودجه ۱۴۰۳ برای اقتصاد کشور رقم بزند، افزود: برنامه‌های قابل توجهی در برنامه ۵ ساله هفتم توسعه و همچنین بودجه ۱۴۰۳ به منظور حمایت از بازار سرمایه در نظر گرفته شده است که با نهایی شدن تمامی الحاقیه‌های مربوط به برنامه هفتم، فهرست مطالب برای فعلان اقتصادی و بازار اعلام خواهد شد.

رئیس کمیسیون اقتصادی با بیان اینکه اقدامات قابل توجهی از سوی دولت و مجلس برای حمایت از بازار در نظر گرفته شده است، اضافه کرد: ظرفیت مناسبی به منظور بهره‌مندی از بورس کالا در کشور ایجاد شده است.

پورابراهیمی در پایان با تاکید براینکه بورس کالا ابزار قدرتمندی برای مولدسازی به شمار می‌رود، گفت: بورس کالا به دلیل رویکرد کاملا شفاف، علمی و تخصصی، بستر بسیار مناسبی برای مولدسازی دارایی‌های دولت است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *