به گزارش ایرنا از بورس کالا، در سه ماهه منتهی به خرداد ۱۴۰۲، تالار محصول‌های صنعتی و معدنی بورس کالا میزبان معامله ۳۲ میلیون و ۴۱ هزار و ۲۷۱ تن انواع کالا و محصول و یک هزار و ۸۸۳ دستگاه خودروی تجاری در مجموع به ارزش بیش از ۲۳۵ هزار میلیارد تومان بود.

در این تالار ۱۶ میلیون و ۳۸۵ هزار تن سیمان، ۸ میلیون و ۴۸۹ هزار تن سنگ آهن، ۵ میلیون و ۱۸۵ هزار و ۱۳۶ تن فولاد، یک میلیون و ۷۸۰ هزار تن آهن اسفنجی، ۱۵۶ هزار تن روی، ۹۹ هزار تن آلومینیوم، ۹۲ هزار و ۶۸ تن مس، ۳ هزار و ۸۵۰ تن کک، ۲ هزار و ۴۱۰ تن کنسانتره مولیبدن، یک هزار و ۴۰۰ تن چدن و ۱۹۵ تن کنسانتره فلزات گران‌بها معامله شد.

در سه ماهه نخست امسال در دو بخش داخلی و صادراتی تالار فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی، ۵ میلیون و ۵۱۴ هزار و ۸۰ تن انواع کالا و محصول به ارزش بیش از ۱۰۹ هزار و ۳۴۹ میلیارد تومان به فروش رسید.

در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی یک میلیون و ۶۱۹ هزار تن قیر، یک میلیون و ۲۵۶ هزار تن وکیوم باتوم، یک میلیون و ۲۸۲ هزار تن مواد پلیمری، ۵۵۰ هزار تن لوب کات، ۴۹۸ هزار تن مواد شیمیایی، ۱۴۰ هزار تن گوگرد، ۵۵ هزار تن روغن پایه، ۱۹ هزار تن فرآورده های نفتی، ۲ هزار و ۹۹۰ تن عایق رطوبتی، ۲ هزار و ۵۸۰ تن گازها و خوراک‌ها و یک هزار تن سلاپس واکس معامله شد.

تالار کشاورزی هم شاهد معامله ۴۰۰ کیلوگرم زعفران به ارزش ۱۲.۸ میلیارد تومان بود.

بازار فرعی نیز میزبان معامله بیش از ۳۲۳ هزار تن انواع کالا و محصول به ارزش بیش از ۵ هزار و ۶۵۵ میلیارد تومان بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *