امروز نرخ دلار در صرافی‌ها با قیمت ۲۵ هزار و ۴۷۹ تومان ثبت شد و کاهش قیمتی در حدود ۷۰ تومان را نسبت به روز گذشته تجربه کرد.
به گزارش صدای بورس، قیمت دلار که طی روزهای اخیر نوسانات قیمت را تجربه می‌کند، صبح امروز، ۲۷ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ را با اندکی کاهش نسبت به روز گذشته و با نرخ ٢۵ هزار و ۵۱۳ تومان ثبت کرد و در ادامه معاملات مجددا با روندی کاهشی به نرخ ۲۵ هزار و ۴۷۹ تومان رسید.

کانون صرافان نیز دلار را ۲۵هزار و ۴۷۹ تومان برای خرید و ۲۵هزار و ۷۴۶ تومان برای فروش قیمت گذاری کرده است. این کانون روز معاملاتی گذشته، قیمت دلار را ۲۵ هزار و ۵۵۵ تومان برای خرید و ۲۵ هزار و ۸۲۹ تومان برای فروش اعلام کرده بود که در معاملات امروز کاهشی در حدود ۷۰ تومان را در قیمت خرید این اسکناس نشان می‌دهد..

یورو در صرافی‌ها ۲۸ هزار و ۹۰ تومان برای خرید و ۲۸هزار و ۳۸۹ تومان برای فروش قیمت خورده است. آخرین قیمت روز معاملاتی گذشته یورو در صرافی‌ها ۲۸ هزار و ۱۲۵ تومان برای خرید و ۲۸هزار و ۴۳۳ تومان برای فروش قیمت خورده بود که کاهش قیمتی نزدیک به ۳۰ تومان را در قیمت خرید آن نشان می‌دهد.

همچنین در صرافی ملی، دلار با قیمت ۲۵ هزار و ۶۱۸ تومان برای فروش و ٢۵هزار و ۳۶۳ تومان برای خرید معامله می‌شود. روز گذشته دلار در این صرافی ۲۵ هزار و ۶۶۷ تومان برای فروش و ٢۵ هزار و ۴۴۱ تومان برای خرید قیمت خورده بود که کاهش قیمتی در حدود ۵۰ تومان را نشان می‌دهد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، یورو نیز در این صرافی، ۲۸هزار و ۲۵۰ تومان برای فروش و ۲۷ هزار و ۹۶۹ تومان برای خرید قیمت خورده است که نسبت به قیمت آن در روز معاملاتی گذشته معادل ۲۸ هزار و ۳۱۱ برای فروش و ٢٨ هزار و ۲۹ برای خرید کاهش ۶۰ تومانی قیمت خرید این اسکناس را نشان می‌دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *